user_mobilelogo
balancestep prevence-su-1

Balancestep

  • SPPR o.s. seznámí u moře všechny zájemce s novou rehabilitačně sportovní pomůckou ,,Balancestep,,. Zdarma ji zájemcům zapůjčí a na její nákup poskytne 20% slevu.
  • Další informace

Core trénink

  • Core neboli „jádro" označuje svaly trupu v oblasti beder, pánve, břicha a kyčlí. Je nazýváno také jako LPHC komplex. Svaly středu těla se zapojují do každého pohybu, jsou zodpovědné za stabilizaci trupu při pohybu, udržují polohu a rovnováhu. V tzv. LPHC komplexu nalezneme 29 svalů. Jejich správná funkce je základním předpokladem prevence onemocnění a úrazů páteře a kyčlí!
  • CORE trénink je speciální trénink určený pro posílení středu těla. Ve středu těla jsou iniciovány všechny pohyby a nachází se zde těžiště těla. Pevný střed těla je potřebný pro zvládnutí nejen pohybů dynamických, ale i statických, při kterých se organismus nepohybuje vůči podložce. Pevný střed těla zajišťuje u mládeže stále více žijící sedavým způsobem života zdravý růst. Doporučujeme vám ke Core treninku využívat tyto pomůcky: paraletyprstové botykolečko.
  • V české republice i v Italském Porto San Giorgiu řada organizací pořádá sportovně preventivní kurzy. Napište nám a my vám poskytneme podrobné informace.

Fotogalerie + informace